Nuomos sąlygos

Kemperį vairuoti gali asmenys, turintys B kategorijos teises ir ne mažiau kaip 5 metų vairavimo stažą bei ne jaunesni nei 25 metų.

Kemperio nuomos periodas skaičiuojamas dienomis (ne paromis), nuomos pradžia nuo 16:00 valandos, nuomos pabaiga iki 12:00 valandos.

Rezervavimas patvirtinamas pasirašius sutartį ir sumokėjus 200 EUR rezervavimo mokestį.

Kemperis nuomojamas su Kasko ir civilinės atsakomybės draudimu, galiojančiu visoje Europos Sąjungoje, išskyrus šalis, kuriose eismas vyksta kairiąja kelio puse. Kasko draudimo franšizė 500 EUR.

Kadangi kemperis yra "garantinis", jam Europos Sąjungoje galioja gamintojo teikiama pagalba kelyje "RENAULT Assistance".

Į Kemperio nuomos kainą įskaičiuota: pilnas dujų balionas, pilnas švaraus vandens bakas, lauko baldai (stalas ir kėdės), virtuvės reikmenys, indai ir įrankiai, WC kasetės chemija, vandens įsipylimo žarna, 220V pasijungimo kabelis ir adapteriai skirtingų šalių rozetems, termo uždangos priekiniams langams, "leveleriai" horizontalumui užtikrinti.

Kemperis perduodamas ir turi būti grąžintas su pilnu kuro baku ir visa priėmimo - perdavimo akte išvardinta įranga ir priedais.

 

Susisiekite su mumis!