Nuomos sąlygos

Kemperį vairuoti gali asmenys, turintys B kategorijos teises ir ne mažiau kaip 5 metų vairavimo stažą bei ne jaunesni nei 25 metų.

Kemperio nuomos periodas skaičiuojamas dienomis (ne paromis), nuomos pradžia nuo 16:00 valandos, nuomos pabaiga iki 12:00 valandos.

Rezervavimas patvirtinamas pasirašius sutartį ir sumokėjus 200 EUR rezervavimo mokestį.

Kemperis nuomojamas su Kasko ir civilinės atsakomybės draudimu, galiojančiu visoje Europos Sąjungoje, išskyrus šalis, kuriose eismas vyksta kairiąja kelio puse. Kasko draudimo franšizė 500 EUR.

Į Kemperio nuomos kainą įskaičiuota: pilnas dujų balionas, pilnas švaraus vandens bakas, lauko baldai (stalas ir kėdės), virtuvės reikmenys, indai ir įrankiai, WC kasetės chemija, vandens įsipylimo žarna, 220V pasijungimo kabelis ir adapteriai skirtingų šalių rozetems, termo uždangos priekiniams langams, "leveleriai" horizontalumui užtikrinti.

Kemperis perduodamas idealiai išvalytas ir toks pat turi būti grąžintas, taip pat turi būti pilnas kuro bakas, o visa priėmimo - perdavimo akte išvardinta įranga ir priedai - nesugadinti. Grąžinus neišvalytą kemperį imamas 80,00 EUR valymo mokestis. Jei naudojantis markize ją sulaužo lietus ar vėjas, klientas kompensuoja jos kainą, kuri yra 900,00 EUR

Susisiekite su mumis!